Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa mIRC İndir
mIRC İndir

Mirc, sohbet programları içerisinde en eskisi sayılabilir. İsmini yazılımcısı Mardam Khaled Bey İnternet Relay Chat’in baş harflerinden almaktadır.

Birden fazla kişiyle aynı anda sohbet etme imkanı sağlayan yazılım 90 lar ve 2000 lerin başlarında Avrupa, Amerika ve Ülkemizde en popüler dönemlerini yaşamıştır. Günümüzde halen kullanılmakta olan mirc, coder’lar tarafından geliştirilerek her IRC sunucusuna ait özgün scriptler haline getirilmiştir.

Mobilci.Net irc serverına ait mirc script ini bünyemizde bulunan www.mobilci.net adresinden indirebilir ve sohbet odalarımızda özgürce sohbet etmenin keyfini sürebilirsiniz. Programımız oldukça kullanışlı olup antivirüs programlarınca taranmıştır. Gönül rahatlığıyla bilgisayarınıza kurabilir ve rahatça sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz.

Program üzerinden menü yönetimi ile kolayca rumuzunuzu kayıtlayıp koruma altına alabilirsiniz. Kendinize özgün kanal kayıtlayabilir sohbet kanallarımızda yetkili olabilir kısacası mobilci.net ailesine katılabilirsiniz.

mIRC İndir